Yeni yılın ilk top­lan­tı­sı Vali Aksoy baş­kan­lı­ğın­da ger­çek­leş­ti­ril­di - Mavi Didim GazetesiMavi Didim Gazetesi

19 Ocak 2021 - 11:29

Yeni yılın ilk top­lan­tı­sı Vali Aksoy baş­kan­lı­ğın­da ger­çek­leş­ti­ril­di

Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 11:33

129 views
Yeni yılın ilk top­lan­tı­sı Vali Aksoy baş­kan­lı­ğın­da ger­çek­leş­ti­ril­di

Yeni yılın ilk top­lan­tı­sı Vali Aksoy baş­kan­lı­ğın­da ger­çek­leş­ti­ril­di

Aydın Va­li­si Hü­se­yin Aksoy’un baş­kan­lık et­ti­ği, 2021 yı­lı­nın ilk İl Ko­or­di­nas­yon Ku­ru­lu Top­lan­tı­sı video kon­fe­rans yön­te­miy­le ger­çek­leş­ti­ril­di.
Aydın ge­ne­lin­de­ki ya­tı­rım ve sek­tö­rel ge­liş­me­le­ri de­ğer­len­dir­mek, so­run­la­rı ve çözüm öne­ri­le­ri­ni ele almak, ku­rum­lar arası iş­bir­li­ği ve ko­or­di­nas­yo­nu sağ­la­mak ama­cıy­la ger­çek­leş­ti­ri­len İl Ko­or­di­nas­yon Ku­ru­lu Top­lan­tı­sı ger­çek­leş­ti­ril­di. Aydın Va­li­si Hü­se­yin Aksoy’un baş­kan­lı­ğın­da ger­çek­leş­ti­ri­len yeni yılın ilk top­lan­tı­sı, Ko­vid-19 ted­bir­le­ri kap­sa­mın­da video kon­fe­rans yön­te­miy­le ger­çek­leş­ti­ril­di. Top­lan­tı­da 2020 yılı ya­tı­rım­la­rı de­ğer­len­di­ri­lir­ken, 2021 yı­lın­da ger­çek­leş­ti­ri­lecek ya­tı­rım­lar ve sek­tö­rel so­run­lar ele alın­dı. Top­lan­tı­ya Aydın Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı, ADÜ Rek­tör­lü­ğü, Kay­ma­kam­lar, İlçe Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı, Ya­tı­rım­cı Bölge ve İl Mü­dür­le­ri ile Oda­lar ve STK tem­sil­ci­le­ri ka­tıl­dı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
%d blogcu bunu beğendi: