Vekil Tezcan, Başkan Atabay’ı ziyaret etti « Mavi Didim Gazetesi

22 Haziran 2021 - 08:07

Vekil Tezcan, Başkan Atabay’ı ziyaret etti

Vekil Tezcan, Başkan Atabay’ı ziyaret etti
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 10:46

340 views

Vekil Tezcan, Başkan Atabay’ı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ı ziyaret etti.

Ziyarette Vekil Tezcan’ın yanı sıra CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Kurt, CHP Didim İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha, Aydın İl yöneticileri ve Didim İlçe yöneticileri hazır bulundu.

Didim Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vekil Tezcan ve CHP’li heyeti Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Zeynel Şener, Yusuf Deveci ve bazı belediye meclis üyeleri karşıladı.

“Çok teşekkür ediyorum”

Ziyarette konuşma yapan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, ziyaretlerinde dolayı Vekil Tezcan’a ve parti üyelerine teşekkür ederek “Ufak tefek sıkıntılarımız oluyor. Vekillerimiz de Ankara’dan bu sıkıntılarımızla ilgileniyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“Didim Belediyemiz bizim yüz akımız”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Vekil Tezcan, “Belediye Başkanımız, Didim’de çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Bizim medarı iftiharımız. Didim’de ki çalışmalarımızda bizim şansımızı yükseltiyor. Hem Aydın Büyükşehir Belediyemiz hem de Didim Belediyemiz bizim yüz akımız. Hizmete odaklı çalışan yerel yönetim anlayışının en büyük temsilcileri. Başkanımız, Didim’de rant yiyicilere, rant peşinde koşanlara kapıları kapattığı herkes biliyor. Rant kanalları kesilenlerin başkandan ne kadar rahatsız olduklarını da biliyoruz. Onlar ne kadar çok rahatsız olurlarsa, biz de o kadar çok memnunuz. Didim’in çevresinin, doğasının tahrip edilmemesi, kent halkının daha iyi bir Didim’de yaşamasını sabote edecek girişimlerin karşısında kararlılık ve cesaretle durması bizi mutlu ediyor. Pandemi döneminde belediye başkanlarımız, vatandaşın her türlü ihtiyacını karşılamak için seferber oldu. Bu süreçte gösterdikleri gayret için de teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Vekil Tezcan ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından Yeni Mahalle’de kurulan Çarşamba pazarını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.