Vekil Bülbül, Didim Belediyesini ziyaret etti « Mavi Didim Gazetesi

17 Haziran 2021 - 20:08

Vekil Bülbül, Didim Belediyesini ziyaret etti

Vekil Bülbül, Didim Belediyesini ziyaret etti
Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 10:29

653 views

Vekil Bülbül, Didim Belediyesini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu ve CHP YDK üyesi Süleyman Bülbül, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve yönetimi ile birlikte Didim Belediyesini ziyaret etti.

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve ilçe yönetimini Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, Zeynel Şener, Öznur Gündoğdu ve CHP’li bazı belediye meclis üyeleri karşıladı.

“Netleşince bilgisini vereceğim”

Vekil Bülbül, ziyaretinde ilçenin sıkıntıları dinlerken otogarla ilgili sorulan soruya “Otogarla ilgili çalışmalarımız var. Netleşince bilgisini vereceğim.” dedi. Otogarla ilgili sorulan soruya karşılık olarak Belediye Başkanı Atabay, AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’u arayarak bilgi verdiğini belirtti. Atabay, “Sayın Vekilimiz Metin Yavuz, belgelerini İlçe Başkanlığı üzerinden iletilmesi istedi. CHP İlçe Başkanımız Nurettin Koçak, AKP İlçe Başkanı Maşallah Subaşı’na gönderdi. Otogarla ilgili Ankara’ya gönderdiğimiz dosyaları bulmadık. Dosyalar, bakılmadan İl Tarım Müdürlüğü’ne geri yollanmış. Otogar sorununu çözmek için dosyaları Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarıda takip etsin. Kendi aralarındaki iletişimi halletsinler.” dedi.

Atabay’dan vekillere teşekkür

Başkan Atabay, “Didim ile ilgili sorunlarımız olduğunda Aydın Milletvekillerimiz bürokrasi olarak her konuyla ilgileniyorlar. Bu konuda tüm vekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.