Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu - Mavi Didim GazetesiMavi Didim Gazetesi

22 Nisan 2021 - 02:48

Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu

Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu
Son Güncelleme :

24 Şubat 2021 - 18:00

351 views

Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu, sentetik çim sahanın yenilenmesi ile ilgili bilgi verdi.

Sahada açıklamada bulunan Kurucu, ilk olarak sentetik çim saha yenilenmesi sürecinde destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na, Aydın Milletvekillerine, Aydın İl Gençlik ve Spor Müdürü Cenap Fillikçioğlu’na ve İlçe Kaymakamı Halil Avşar’a teşekkür etti.

“UEFA standartlarına uygun”

Kurucu, sporcular için güzel bir tesisin ortaya çıktığını ifade ederek “Gençlerimiz için çok güzel bir çalışma ortaya çıktı. Önceki zeminde maçlar yapılırken çok sıkıntı yaşıyorduk. Sakatlanmalar oluyordu. Bu noktadaki sıkıntılarımız giderildi. Gençlerimiz ve kulüplerimiz için çok güzel bir tesis ortaya çıktı. Tesisimiz zemin olarak mükemmel durumda. UEFA standartlarına uygun. Yakın zaman sahanın soyunma odası yıkılıp, yerine dörtlü soyunma odası ve içerinde kafeteryanın olduğunun bir proje yapılacak. Bu noktadaki eksikliğimizi gidereceğiz. Son olarak çevre ve tribün düzenlemeleri ile tesisimizi daha güzel hale getireceğiz.” dedi.

“Süreci takip ediyoruz”

İlerleyen dönemde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından planlanan her ilçede gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu projeleri mevcut olduğunu belirterek “Bu projelerle ilgili süreci takip ediyoruz.” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: