Tur operatörü temsilcileri Didim’de ağırlanmaya devam ediyor - Mavi Didim GazetesiMavi Didim Gazetesi

22 Nisan 2021 - 02:14

Tur operatörü temsilcileri Didim’de ağırlanmaya devam ediyor

Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 7:21

606 views
Tur operatörü temsilcileri Didim’de ağırlanmaya devam ediyor

Tur operatörü temsilcileri Didim’de ağırlanmaya devam ediyor

Yur­ti­çi ve yurt­dı­şı tu­rizm an­la­mın­da önem­li fa­ali­yet­ler gös­te­ren tur ope­ra­tör­le­ri, Didim Kay­ma­ka­mı Halil Avşar ta­ra­fın­dan ağır­lan­dı.
Didim’in yurt içi ve yurt dışı ta­nı­tım ça­lış­ma­la­rı­na katkı sağ­lan­ma­sı adına tu­rizm an­la­mın­da önem­li fa­ali­yet gös­te­ren Coral Tur’un Kazan, Ros­tov, St Pe­ters­burg, Ufa, Sa­ma­ra, Eke­te­ren­bug, Sa­ra­tov ve Vol­gog­rad tem­sil­ci­le­ri­ni ağır­la­yan Didim Kay­ma­ka­mı Halil Avşar’a Didim Tu­rizm Der­ne­ği Baş­ka­nı Mus­ta­fa Şen­türk’te eşlik etti.
Kay­ma­kam Avşar, tur yet­ki­li­le­ri­ni ağır­lar­ken zi­ya­ret kap­sa­mın­da Apol­lon Ta­pı­na­ğı da zi­ya­ret edil­di. Zi­ya­ret­te Didim’in yur­ti­çi ve yurt­dı­şı ola­rak ta­nı­tım ça­lış­ma­la­rı ile il­gi­li fikir alış­ve­ri­şin­de bu­lu­nul­du.
Coral Tur ope­ra­tör­le­ri­ni Didim’de kal­dı­ğı süre içe­ri­sin­de Maxeria Hotel ağır­lan­dı. Coral Tur ope­ra­tör­le­ri Didim’de 5 oteli gez­di­ler ve son­ra­sın­da Apol­lon ta­pı­na­ğı­nı gez­di­ler, Apol­lo ta­pı­na­ğı hak­kın­da bil­gi­len­dir­me­ler­den sonra, Milet ören ye­ri­ni ve Mü­ze­si­ni gez­dik­ten sonra Ka­ri­na’da öğle ye­me­ğin­den sonra uğur­lan­dı­lar. Coral Tur yet­ki­li­le­ri Didim’de 5 otel ile söz­leş­me­ler im­za­la­dı, böy­le­lik­le Didim Rus pa­za­rı­na da açıl­mış oldu. Coral Tur’un Tür­ki­ye’ye 1,5 mil­yon tu­rist ge­ril­me­si bek­le­ni­li­yor.

 

Haber : ERGUN KORKMAZ

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
%d blogcu bunu beğendi: