Subaşı’na cevap, Tezsezener’den geldi « Mavi Didim Gazetesi

21 Haziran 2021 - 22:03

Subaşı’na cevap, Tezsezener’den geldi

Subaşı’na cevap, Tezsezener’den geldi
Son Güncelleme :

09 Haziran 2021 - 18:10

403 views

Subaşı’na cevap, Tezsezener’den geldi

İyi Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, AKP İlçe Başkanı Maşallah Subaşı’nın eleştirilerine cevap verdi.

İyi Partili Tezsezener, AKP’li Subaşı’nın açıklamalarına karşılık olarak, “İktidar gücünün kaybedileceği endişesiyle Millet İttifakı belediyelerimizin çalışmalarına engel olma çabalarında bulunup, yapılan hizmetleri kötüleme çalışmalarına devam ediyorlar.” ifadelerini kullandı.

“İlk seçimlerde iktidarlarını kaybedecekler”

Tezsezener tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Millet İttifakı Belediyelerimiz bütün Türkiye’de olduğu gibi Didim ilçemizde de beğeni toplayan başarılı belediyecilik çalışmalarına devam etmektedir. Belediyelerimizin halkımızın yüksek takdirlerini kazanan bu örnek çalışmaları neticesinde iktidar sahipleri ilk seçimlerde iktidarlarını kaybedeceklerini anlamışlardır. Bunun içinde aziz milletimiz için hizmet üretmek yerine, iktidar gücünün kaybedileceği endişesiyle Millet İttifakı belediyelerimizin çalışmalarına engel olma çabalarında bulunup, yapılan hizmetleri kötüleme çalışmalarına devam ediyorlar.

“Nefret diline cevap, 31 Mart gecesi sandıkta verildi”

Vatandaşlara hizmet üreterek vatandaştan destek toplamak yerine, kötüleme, karalama ve herkesin malumu olduğu üzere halkı illet ve zillet gibi ayrıştırma cümleleri kullanarak bölme yoluna girme çabalarından da vazgeçmiyorlar. Bu nefret diline en güzel cevabı 31 Mart 2019 gecesi milletimiz sandıkta vermiş olmasına rağmen iktidar mensupları yaptıkları hatalardan ders çıkarmamış olmalılar ki yapılan hizmetleri engelleme ve eleştirme yoluna halen sıklıkla başvuruyorlar.

“Projelere göz atmanızı tavsiye ederim”

Bütün bunlara rağmen hükümetin desteği olmaksızın Didim ilçemizde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerimizi görmezden gelerek, halkımızın aklıyla adeta dalga geçmektedirler. Açıklamalarında Didim’in yaz turizmi kenti olduğunu vurgulayan AKP İlçe Başkanı Sayın Maşallah beye, Didim’in hak ettiği unvanın yaz aylarıyla sınırlandırılmaması gereken bir turizm kenti olması gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Didim’i Türkiye’nin marka turizm kenti yapmak adına mevcut dönemde gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz projelerimizden sadece bazılarına bir göz atmasını tavsiye ederim.” ifadeleri yer aldı.