Sendikalı İşçilerden Atabay’a Teşekkür Ziyareti « Mavi Didim Gazetesi

25 Haziran 2021 - 00:02

Sendikalı İşçilerden Atabay’a Teşekkür Ziyareti

Sendikalı İşçilerden Atabay’a Teşekkür Ziyareti
Son Güncelleme :

10 Mart 2021 - 9:18

183 views

Sendikalı İşçilerden Atabay’a Teşekkür Ziyareti

DİSK’e bağlı Türkiye Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (GENEL-İŞ) ile Didim Belediyesi arasından geçtiğimiz günlerde imzalanan sözleşme kapsamında Didim Belediyesi’nde bir işçi için en düşük maaş sosyal yardımlar hariç 4218 TL olmuştu.

Yapılan karşılıklı anlaşma kapsamında yüzü gülen Didim Belediyesi işçileri ve belediye sendika temsilcileri Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Atabay’a teşekkür ziyaretinde bulunan Didim Belediyesi işçileri ve sendika temsilcileri, sosyal hakların iyileştirilmesi ve maaş artırımı için Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.

 “Bizler emeğin yanındayız”

Nazik ziyaretlerinden dolayı Didim Belediyesi’nde görev yapan işçilere ve sendika temsilcilerine teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Bizler emeğin yanındayız. Gecesini gündüzüne katarak görev yapan tüm personelimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Personelimiz ne kadar mutlu olursa, Didim de o kadar mutlu ve güzel bir kent olur” ifadelerini kullandı.