Kılıçdaroğlu ile Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması « Mavi Didim Gazetesi

21 Haziran 2021 - 22:52

Kılıçdaroğlu ile Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması

Kılıçdaroğlu ile Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması
Son Güncelleme :

04 Haziran 2021 - 16:58

131 views

Kılıçdaroğlu ile Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, turizm sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.

Kuşadası’nda gerçekleşen Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması’nda Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekili  Bülent Tezcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel yer aldı.

Toplantıda pandemi döneminde en çok sıkıntının turizm sektöründe olduğunu belirten Başkan Atabay, toplantıyla ilgili “Pandemi döneminde en çok sıkıntının turizm sektöründe yaşandığını biliyoruz. Bu hususta turizmcilerimiz ile sorunlar ve çözüm yollarının konuşulduğu verimli bir toplantı yaptık. Turizmin ülkemiz ve kentlerimiz için öneminin farkında olarak, turizmin geliştirilmesi için Sayın Genel Başkanımız ve Genel Merkezimiz ile koordineli şekilde çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu, Milletvekilimiz Sayın Bülent Tezcan, İl Başkanımız Ali Çankır ve Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel ile birlikte Turizm Sektörü Temsilcileri Buluşması’nda bir araya geldik.