JMO üyelerine Egemed Hastaneleri’nden %25 indirim - Mavi Didim GazetesiMavi Didim Gazetesi

22 Nisan 2021 - 03:04

JMO üyelerine Egemed Hastaneleri’nden %25 indirim

JMO üyelerine Egemed Hastaneleri’nden %25 indirim
Son Güncelleme :

06 Nisan 2021 - 17:37

215 views

JMO üyelerine Egemed Hastaneleri’nden %25 indirim

Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Aydın İl temsilciliği ile Egemed Hastaneleri arasında imzalanan protokol kapsamında oda üyeleri ile birinci derece yakınlarına, hastanenin sunduğu hizmetlerden %25 indirim sağlanacak.

Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Aydın İl temsilciliği, sağlık alanında son teknolojik cihazlarla hizmet veren Egemed Hastaneleri ile oda üyeleri için indirim protokolü imzaladı.

Egemed Didim Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar’ın makamında gerçekleşen imza töreni, Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Aydın İl temsilcisi Hasan Kuru ve Egemed Didim Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar arasında gerçekleşti.

“Birinci derece yakınları da yararlanacak”

Protokol kapsamında bilgi veren Egemed Didim Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar, protokol gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyetini belirterek, “Jeoloji Mühendisleri Odası ile birinci derece yakınları SGK hasta farkları üzerinden %25 oranında indirim uygulanacak. Ayrıca acil haller nedeniyle sunulan sağlık hizmetleri, yoğun bakım hizmetleri, yanık tedavisi hizmetleri, yeni doğana verilen sağlık hizmetleri, doğumsal anomaliler için yapılan cerrahi işlemlerine yönelik sağlık hizmetleri, diyaliz tedavileri gibi hizmetlerden ilave ücret alınmayacak. İndirim Egemed Söke Hastanesi, Egemed Didim Tıp Merkezi’nde geçerli olacak. Protokolün hazırlanması ve hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Aydın İl temsilcisi Hasan Kuru da oda üyelerine sağlık anlamında destek olunması amacıyla Egemed Hastaneleri ile protokol yenilediklerini ifade ederek, “Bu protokolden oda üyelerimizin yanı sıra birinci derecede yakınları da yararlanacak. Bu protokolün odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: