Genç tenisçiler, ödüllerini aldı « Mavi Didim Gazetesi

13 Mayıs 2021 - 09:42

Genç tenisçiler, ödüllerini aldı

Genç tenisçiler, ödüllerini aldı
Son Güncelleme :

29 Ocak 2021 - 18:13

745 views

Genç tenisçiler, ödüllerini aldı

 

Didim Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı 14 yaş kategorisinde en yetenekli genç tenisçiler kış kupası için Didim’de ter dökerken, dereye giren tenisçiler ödül aldı.

 

Didim Aquasis Otel’de düzenlenen ödül törenine Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu, Didim Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb, Otel sahibi Kadir Karakaya, genç tenisçiler ve aileleri katıldı.

 

Açılış konuşması yapan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay,  güzel bir turnuvanın sonuna geldiklerini belirterek “Böyle bir mevsim ve sezonda, Didim’de Türkiye Şampiyonası düzenlenmiş olmasından son derece memnunuz. Türkiye Tenis Federasyonu ve Didim Tenis Kulübüne çok teşekkür ediyorum. Çocuklarını buraya getirerek bizlere emanet eden ailelere çok teşekkür ediyorum. Didim’de tenisi geliştirerek devam edeceğiz. 14 yaş kategorisinde yarışan sporcularımızı, ileriki yaşlardaki şampiyonalarda Didim’de ağırlamaktan büyük onur duyacağız. Sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

Açılış konuşmasının ardından, dereceye giren genç tenisçilere ödülleri Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu ve Didim Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb tarafından verildi.