ESO’dan Egemed’e ziyaret « Mavi Didim Gazetesi

13 Mayıs 2021 - 10:12

ESO’dan Egemed’e ziyaret

ESO’dan Egemed’e ziyaret
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 16:54

886 views

ESO’dan Egemed’e ziyaret

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Didim’de hizmet vermeye başlayan Egemed hastanesini ziyaret etti.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik ve Oda Sekreteri Ayşe Durmaz’ın içinde bulunduğu heyet, Hastane Müdürü Cengiz Bayar’ı ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dedi.

“Çalışmalarımız eksiksiz bir şekilde devam ediyor”

Egemed Hastanesi Müdürü Cengiz Bayar, Esnaf Odası’nın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti. Hastane Müdürü Bayar, hastanenin kurulum aşamasını ve şimdiki geldiği noktayı anlatarak Haziran ayının 15’inde hastanenin tam teşekküllü hale geleceğini ve daha iyi bir şekilde hizmet verebilecekleri ifade etti.  Bayar, “Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Didim halkına iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız eksiksiz bir şekilde devam ediyor. Bu süreçte bizlere yardımcı olan yerel yönetime, odalara ve Didim halkına teşekkür ederiz.” dedi.

“Teşekkür ederiz”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, sağlığın öncelikli olduğunu ifade ederek “Didim sağlıkla ilgili bir yatırım yapılmasını herkes destekler. Didim’in sağlık noktasında gelişmesi için atılan adımlar için teşekkür ederiz.” dedi.

Ziyarette ki konuşmaların ardından Hastane Müdürü Cengiz Bayar, Oda Başkanı Şerif Erul ve yönetimini hastanenin birimlerini gezdirdi.