Esnaf Odası ile EGEMED Hastanesi arasındaki indirim protokolü yenilendi « Mavi Didim Gazetesi

22 Haziran 2021 - 08:06

Esnaf Odası ile EGEMED Hastanesi arasındaki indirim protokolü yenilendi

Esnaf Odası ile EGEMED Hastanesi arasındaki indirim protokolü yenilendi
Son Güncelleme :

12 Mart 2021 - 7:48

288 views

Esnaf Odası ile EGEMED Hastanesi arasındaki indirim protokolü yenilendi

Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Egemed Hastanesi arasında indirim protokolü yenilendi.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık makamında gerçekleşen protokol, Oda Başkanı Şerif Erul ve Egemed Hastaneleri Özel Didim Egemed Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar arasında imzalandı. Oda Başkanı Erul, sağlığın en önemli unsur olduğunu belirtirken yeni protokol ile indirim alanlarının genişlemesinden dolayı yenilenen protokolün esnaflara hayırlı olmasını diledi.

Didim Egemed Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar ise ilçenin en fazla üyeye sahip olan Esnaf Sanatkarlar Odası ile protokol imzalamaktan ve Esnaf Odası üyelerine verecekleri hizmetten mutlu olduklarını dile getirirken sağlıklı günler diledi.

İlave ücret alınmayacak

Yenilen protokol kapsamında Esnaf Odası üyeleri ve 1 derece yakınları tüm Egemed Hastanelerinden indirimli faydalanacak. İndirim kapsamında Esnaf Odası üyeleri ve 1. derece yakınları;

Acil haller nedeniyle sunulan sağlık hizmetleri, Yoğun Bakım hizmetleri Yanık tedavisi hizmetleri Yeni doğana verilen sağlık hizmetleri Doğumsal anomaliler için yapılan cerrahi işlemlere yönelik sağlık hizmetleri Diyaliz Tedavileri Kardiyovaskuler cerrahi işlemleri’nde üyelerimiz ve 1. derece yakınlarından ilave ücret (Sağlık Uygulama Tebliği Madde 3.3.3’e göre) almayacaktır.

SGK hasta farkları üzerinden uygulanacak indirim oranı

  • Tetkikler %25 indirim
  • Operasyonlar ve Yatarak tedaviler %25 indirim
  • Diyet Polikliniği %25 İndirim

Tüm Özel Check-Up Paketleri %10 indirim