Esnaf Odası, Ata Akademi Dil Okulu ile indirim protokolü imzaladı « Mavi Didim Gazetesi

22 Haziran 2021 - 07:16

Esnaf Odası, Ata Akademi Dil Okulu ile indirim protokolü imzaladı

Esnaf Odası, Ata Akademi Dil Okulu ile indirim protokolü imzaladı
Son Güncelleme :

19 Mart 2021 - 18:37

360 views

Esnaf Odası, Ata Akademi Dil Okulu ile indirim protokolü imzaladı

Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Didim Ata Akademi Dil Okulu arasında indirim protokolü imzalandı.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık makamında gerçekleşen protokole, Oda Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Oda Sekreteri Ayşe Durmaz ve Didim Ata Akademi Dil Okulu adına Serdar Pamukci katıldı.

Protokol, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ile Didim Ata Akademi Dil Okulu adına Serdar Pamukci arasında imzalandı.

Oda Başkanı Erul, dil eğitiminin Didim’de en önemli unsurlardan birini olduğunu belirtirken “Protokol kapsamında oda üyelerimiz ve birinci derece akrabaları Ata Akademi Dil Okulu’ndan yüzde 20 indirimden faydalanabilecek. Protokolün esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Didim Ata Akademi Dil Okulu adına protokolle ilgili açıklamada bulunan Serdar Pamukci, “Esnaf Odası imzaladığımız protokol kapsamında oda üyeleri ve birinci derece akrabaları okulumuzda İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca dil kurslarından yüzde 20 indirimle yararlanabilecek. Ata Akademi Dil Okulu olarak, 1-12 sınıf okul grupları, yetişkinlerde birebir eğitim, ALES, TYT, AYT ve YDS sınavlarına hazırlık kurslarımız mevcutken, ilçemizde yaşayan yabancı vatandaşlarımıza Türkçe dersi vermekteyiz.” dedi.