Didim’in Sınav’ı güçleniyor « Mavi Didim Gazetesi

22 Haziran 2021 - 07:28

Didim’in Sınav’ı güçleniyor

Didim’in Sınav’ı güçleniyor
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2021 - 20:18

117 views

Didim’in Sınav’ı güçleniyor

15 yıldır Didim’de eğitim camiasının önde gelen kurumlarından olan Sınav Eğitim kurumları Lisenin ardından bünyesine Sınav Kolejini de (anaokul- ilkokul-Ortaokulu) kazandırarak eğitimdeki gücünü arttırıyor.
Didim eğitim camiasında verdiği hizmetle adından söz ettiren Didim Sınav eğitim kurumlarının kurucusu Halis Canpolat, Lisenin ardından Sınav Kolejini (anaokul- ilkokul-Ortaokulu)  bünyelerinde faaliyet açacaklarını  ifade eti. 15 yıldır Didim’de eğitim alanında hizmet verdiklerini kaydeden Canpolat İlçedeki İlk Fen lisesini açan kurum olduklarını da hatırlattı.
Fen lisesi çatısı altında halen ilçede faaliyet gösterdiklerini kaydeden Canpolat “İlçede 15 yıllık eğitim sürecimizde Didim, Aydın ve Türkiye dereceleri noktasında bir çok başarı elde ettik. Özellikle hem liselere giriş, hem de Üniversiteye giriş sınavlarında bir çok öğrencimiz dereceye girdi. Bu başarılarımız artık anaokul, ilkokul ve Ortaokul düzeyine taşıma içerisine girdik. Yıllardır devam eden ilkeli çalışma sistemi ve disiplinli kadrosuyla Didim de eğitim-öğretim alanında açtığımız yeni çığırlara sınav koleji adıyla  devam ettireceğiz. Bünyemize kattığımız yeni okulumuzda öğrencilerimizin geleceğine yön vermeye devam edeceğiz. Eğitimin ne derece önemli hale geldiği günümüzde bizde yılların verdiği birikim, tecrübe ve kaliteyi yeni okulumuzda da sürdürmeye devam edeceğiz. Sürecin hem ilçemiz eğitim camiasına hem de ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.