Didim Şoförler Odası’ndan eğitim protokolü « Mavi Didim Gazetesi

25 Haziran 2021 - 00:24

Didim Şoförler Odası’ndan eğitim protokolü

Didim Şoförler Odası’ndan eğitim protokolü
Son Güncelleme :

04 Şubat 2021 - 10:56

283 views

Didim Şoförler Odası’ndan eğitim protokolü

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Birey Kurs Merkezi arasında eğitim protokolü imzalandı.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda gerçekleştirilen protokol töreninde Oda Başkanı Savaş Cengiz ile Birey Kurs Merkezi kurucu ortakları Fatih Ölmez ve Rıfat Canuyar, anlaşmayı imzaladı. Protokol ile Didim Şoförler Odası üyeleri, Birey kurs merkezinden %30 indirimden yararlanacak.

Protokol hakkında bilgi veren kurucu ortakları, “Kurs merkezimiz, özel okul düzeyinde açılacak ama kurs verilecek. Pandemiden kaynaklı öğrencilerin 5 yıl kaybı oldu. Biz Didim’de bu eksiği tamamlamak istiyoruz. Şoför esnafına %30 indirim yapılacak. Kayıt olanlara bu eğitim öğretim yılı bitimine kadar ücretsiz eğitim vereceğiz. Ders kitaplarımızda ücretsiz olarak hediye edilecektir. Kurs merkezimizde okul dersleri dışında, özellikle sınavlarda yaşanan heyecan, stres, panik gibi temelden eğitim ve çocuk psikolojisi ile ilgili de psikologlarımızla birlikte çalışacağız.” dedi.

“Hayırlı olmasını diliyorum”

Protokolün hayırlı olmasını dileyen Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz ise “Odamız üyelerinin çocuklarının yararlanacağı %30 eğitim indirimi protokolümüzü imzaladık. Odamız üyelerinin yaralanacağı bu protokolün, odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.