Didim İlçe Jandarma Komutanı Çark’tan Didim Şoförler Odası’na veda ziyareti « Mavi Didim Gazetesi

21 Haziran 2021 - 22:30

Didim İlçe Jandarma Komutanı Çark’tan Didim Şoförler Odası’na veda ziyareti

Didim İlçe Jandarma Komutanı Çark’tan Didim Şoförler Odası’na veda ziyareti
Son Güncelleme :

03 Haziran 2021 - 15:26

84 views

Didim İlçe Jandarma Komutanı Çark’tan Didim Şoförler Odası’na veda ziyareti

Ağrı’ya tayini çıkan Didim İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Onur Çark, Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

Oda binasında gerçekleşen ziyarette, Didim İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Onur Çark ve beraberindekileri Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz ağırladı. Ziyarette konuşan Didim İlçe Jandarma Komutanı Onur Çark, iki yıldır görev yaptığı Didim’de çalışmaktan son derece memnun olduğunu belirterek, “Görev sürem dahilinde ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmaya çalıştık. Didim Şoförler Odası’na jandarmamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakaya teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz de Didim’de görev yaptığı süre içerisinde yapmış olduğu çalışmalar için İlçe Jandarma Komutanı Onur Çark’a teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılarının devamını diledi.

Didim İlçe Jandarma Komutanı Onur Çark, Didim Kaymakamlığı’nın koordinesinde Didim İlçe Jandarma Komutanlığı ile Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası işbirliğinde hayata geçirilen “Hayatınız Bizim İçin Değerlidir” projesine katkılarından dolayı Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz’e teşekkür plaketi takdim etti.