Didim Belediyesi patili dostlarımızı unutmadı « Mavi Didim Gazetesi

17 Haziran 2021 - 21:07

Didim Belediyesi patili dostlarımızı unutmadı

Didim Belediyesi patili dostlarımızı unutmadı
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 7:06

195 views

Didim Belediyesi patili dostlarımızı unutmadı

 

Didim Belediyesi ekipleri sokakta yaşayan patili dostlarımızı unutmayarak kentin belirli noktalarında besleme çalışmaları gerçekleştirdi.

Coronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, yeni yıl dolayısıyla ülke genelinde uygulanan 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında Didim Belediyesi patili dostlarımızı unutmadı.

Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentin farklı noktalarında, sokakta yaşayan kedi ve köpeklerimiz için besleme çalışmaları yaparak patili dostlarımıza mama ve su desteğinde bulundu.

Konu ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz sokağa çıkma kısıtlamasında minik dostlarımızı unutmayarak kentin farklı noktalarında besleme çalışmaları gerçekleştirdi. Lütfen sizlerde kapınızın önüne bir kap mama ve su koyarak onlara yardımcı olmayı unutmayın” ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Atabay’dan kedi evine ziyaret

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, geçtiğimiz yıllarda Didim Belediyesi tarafından Çamlık Mahallesi’nde çamlık alana yaptırılan kedi evini ziyaret etti. Ziyarette kedileri kendi elleri ile besleyen Başkan Atabay, patili dostlarımızla hoşça vakit geçirdi.