Chef Börek Didim Şubesi Dualarla açıldı « Mavi Didim Gazetesi

23 Haziran 2021 - 02:15

Chef Börek Didim Şubesi Dualarla açıldı

Chef Börek Didim Şubesi Dualarla açıldı
Son Güncelleme :

17 Mart 2021 - 16:49

522 views

Chef Börek Didim Şubesi Dualarla açıldı

ChefBörek&Baklava Didim Şubesi, resmi açılışı dualarla yapıldı.

Fatih, Ahmet ve Ayşe Öztürk kardeşler tarafından işletilecek olan ChefBörek&Baklava Didim şubesi, Yeni mahalle Şehit Rıdvan Çakır Caddesi üzerindeki yerinde açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa, Didim İlçe Emniyet Müdürü Yunus Dinç, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Savaş Cengiz, AKP Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı ve ilçe yöneticileri, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve ilçe yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile davetliler katıldı.

Fatih, Ahmet ve Ayşe Öztürk kardeşler tarafından işletilecek olan işletmede gelen konuklara ikramlarda bulunulurken, Pandemi dolayısıyla kurdele kesimi yapılmadı. İşletmeyle ilgili bilgiler veren Fatih Öztürk “Pandemi dolayısıyla resmi açılışımızı ertelemiştik. Geniş bir mekanda iç dizaynı tamamen yenilenmiş halde Chefbörek’in tadı ve lezzetini Didimlilerle buluşturduk. İşletmemizde bizlerde dahil olmak üzere 12 kişi istihdam ediliyor.  Sabah 07:00 akşam 19:00 saatleri arasında açık kalacağız. Börek, simit, baklava, tatlı çeşitleri yaş ve kuru pasta ve kahvaltı çeşitlerimizle Didimlilerin hizmetindeyiz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.