Başkan Atabay, DAHOT’u ziyaret etti « Mavi Didim Gazetesi

13 Mayıs 2021 - 10:00

Başkan Atabay, DAHOT’u ziyaret etti

Başkan Atabay, DAHOT’u ziyaret etti
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 7:16

329 views

Başkan Atabay, DAHOT’u ziyaret etti

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Halk Oyunları Topluluğu’nu (DAHOT) ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde, Başkan Atabay ve DAHOT yönetim kurulu, DAHOT’un çalışma ve projeleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

“Desteklerimizi sunmaya devam edeceğiz”

Ulusal ve Uluslararası alanlarda kültürlerin tanıtılmasında önemli bir yere sahip olan DAHOT’u ziyaret eden Başkan Atabay, Didim’de öne gelen birkaç STK’dan biri olduğunu belirterek “Yıllardır Didim’e sağladığı katılardan dolayı DAHOT yönetimine ve üyelerine teşekkür ederim. Didim Belediyesi olarak desteklerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Teşekkür ederiz”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan DAHOT Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Aydur, Didim Belediyesi’nin her zaman destek olduğunu belirterek, “DAHOT’un çalışmaları sırasında özellikle kostüm konusunda hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Didim Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a teşekkür ederim. Son dönemde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda Didim Belediyesi küçük çocuklarımız için kostüm desteğini yine sağlamıştır ve önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan oyunlarımızda da kostümler için yeni onay çıktı bunun için de ayrıca teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.