Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı


Başkanlığa Hilmi Yıldırım Getirildi Didim Ziraat Odası 16 mahallede belirlenen delegelerle  yeni yönetim kurulunu belirledi. Açılış ve saygı duruşunun ardından Divana Mehmet Kendirlioğlu, Özkan Atakan ve Ali Os

 Paylaş


Başkanlığa Hilmi Yıldırım Getirildi
Didim Ziraat Odası 16 mahallede belirlenen delegelerle yeni yönetim kurulunu belirledi.
Açılış ve saygı duruşunun ardından Divana Mehmet Kendirlioğlu, Özkan Atakan ve Ali Osman Çolak getirildi.
Daha önceden belirlenen gündem gereği yürütülen seçim lerde 2015-2018 yılları arasındaki faaliyet raporu ve kesin hesap raporları okundu tüm delegelerin oyuyla kabul edilip ibra edildi.
Yönetim kurulu tarafından 2109-2022 yılları arasında tahmini bütçesi de oylanarak kabul edildi
Raporlar üzerine delegelerden kimse konu söz almadı. Yönetim kurulu adına başkan Bahattin Gökdemir yaptığı konuşmada faaliyet raporunda bahsedilen konuları kendilerinin ve arkadaşlarının bir ibadet gibi kabul ettiğini dolayısıyla şevkle çalıştıklarını ve buna devam etmek istediklerini belirterek diğer iki adaya başarılar diledi.
Divan Başkanı Mehmet Kendirlioğlu gündem gereği seçimlere geçti ve İlçe Seçim Kurulundan gelen yetkililerle seçimlere geçildi.
Yılmaz Öz, Hilmi Yıldırım ve Bahattin Gökdemir’in blok listelerle seçime gidilmesi önerisi kabul edildince Sarı liste ile Hilmi Yıldırım gurubu, Mavi Listeyle Yılmaz Öz Gurubu ve Beyaz Liste ile de Bahattin Gökdemir gurubu oylanmaya başlandı.
16 Delegeninde hazır bulunduğu seçimler kısa sürede tamamlandı ve açıklanan seçim sonuçlarına göre 1 oy Bahattin Gökdemir’e, 6 Oy Yılmaz Öz listesine ve 9 oy da Hilmi Yıldırım listesi aldığı tespit edildikten sonra Oda başkanı resmen Hilmi Yıldırım olmuş oldu.

Başkanl