Yazarlar Festivali’nde İlker Başbuğ’a Yoğun İlgi


Didim belediyesinin katkılarıyla Didim’de bu sene 15’incisi düzenlenen Türk Edebiyat dünyasının önemli isimlerinin okurlarıyla buluşturulduğu yazarlar festivali hız kesmeden devam ediyor. Festivalin 3.gününde Didim

 Paylaş


Didim belediyesinin katkılarıyla Didim’de bu sene 15’incisi düzenlenen Türk Edebiyat dünyasının önemli isimlerinin okurlarıyla buluşturulduğu yazarlar festivali hız kesmeden devam ediyor.
Festivalin 3.gününde Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Badeser Dumlupınar, Belediye meclis üyeleri, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha katıldı.
Festivalin 3.gününde TSK’nın 26. Genelkurmay Başkanı ve yazar İlker Başbuğ’u ağırladı.
Kitaplarını genellikle siyasi olarak ele alan Başbuğ’un kitapları “20. yüzyılın en büyük lideri; Mustafa Kemal Atatürk, Suçlamalara karşı gerçekler, Nasıl Bir Türkiye, Ermeni suçlamaları ve gerçekler” gibi kitaplarını imzaladı. Başbuğ’un kitapları yoğun ilgi gördü.
Festivalin 3.gününde kitaplarını yazarlar festivali standında imzalayan diğer isimler ise Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan ve Toygun Atilla oldu.
Gecenin sonunda Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay festivale katılan yazarlara hediye takdim etti.


Didim, be