Yaşar Hoca’yla Yeni Baştan


Didim Belediyespor genel kurulu yapıldıktan sonra ilk iş olarak teknik direktörlüğe Yaşar Var’ı getirerek çalışmalara başladı. Takımın şu an tablosundaki durumu, futbolcuların performanslarının yeniden değerlend

 Paylaş


Didim Belediyespor genel kurulu yapıldıktan sonra ilk iş olarak teknik direktörlüğe Yaşar Var’ı getirerek çalışmalara başladı.

Takımın şu an tablosundaki durumu, futbolcuların performanslarının yeniden değerlendirilmesi ve kulüp içinde var olan ekonomik problemlerin çözülmesi için de kolları sıvayan yeni yönetim, hafta içinde futbolcuları tek tek değerlendirip yeni transferin gerekli olup olmadığına, yollarını ayırması gereken futbolcunun olup olmadığına teknik ekiple karar verecek.
Yaşar Var yönetiminde antrenmanlara çıkan takımda Nevzat Kafadaroğlu taktik çalışmalarında yardımcı olacak, Mehmet Özdemir’de takımdan ayrı olarak kalecileri çalıştırmaya devam edecek. Dün yapılan antrenmanda takımdan ayrı çalışan tecrübeli kaleci Mesut Akın geçtiğimiz yıl gösterdiği tecrübesine ve kondisyonuna yeniden kavuşacak, bu sene katılan Karacabey Birlik Sporlu kaleci Ali Tokat ve 18 yaşındaki genç kaleci Enes Çapar’da topa müdahalesi ve kurtarışları ile göz doldurmaya devam etti.
Yaşar Var denetiminde önce düz koşuyla başlayan antrenmanda kondisyon yer hareketlerinin ardından takım ikiye ayrılarak, paslaşma ve gol yollarında birlikte hareket edebilmek için taktik antrenmanda yaptılar.
Yönetim kurulu üyelerinin de izlediği antrenman sıkı çalışmaya rağmen eğlenceli geçti. Fubolcuların morallerinin yerinde olduğu ve ellerinden gelen performanslarını sergilemeye çalıştıkları gözlendi.Didim, Be