Yalıköylü Gençlerden Atabay Destek


Yalıköy mahallesinde oturan gençler 02 Mart cumartesi günü Didim’de bulunan seçim ofisine konvoylarla gelerek Atabay’a destek olduklarını coşkulu bir şekilde dile getirdiler. ‘Yalıköy Deniz Başkanla Devam Ediyor’

 Paylaş


Yalıköy mahallesinde oturan gençler 02 Mart cumartesi günü Didim’de bulunan seçim ofisine konvoylarla gelerek Atabay’a destek olduklarını coşkulu bir şekilde dile getirdiler.
‘Yalıköy Deniz Başkanla Devam Ediyor’ yazılı pankartla ve meşaleler yakarak ‘Didim’e fayda Atabay’da’ sloganı attılar.
Gelen gençleri Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha ile çok sayıda partili karşıladı.
Çok sayıda gencin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte gençler dostluk halayı ile geceyi renklendirdi.
Seçim ofisi önünde halaylar çekildikten sonra içeri de gençlerin hazırladığı müzik dinletisi de yoğun ilgi gördü. Ali Eren Salan ve Mertcan Gür birlikte türküler seslendirirken katılan partililer ve gençler de türkülere eşlik etti.
Gençlerin yoğun ilgisine karşılıksız kalmayan Atabay sosyal medya hesabından paylaştığı gönderi ise şu şekilde; “Yalıköylügençler seçim büromuza baharı erken getirdi. Davul, zurna, halay, dostluk, kardeşlik hepsi bir karede. Hazırladıkları sürpriz eğlence ile bana ve ekibime moral depolayan, desteklerini esirgemeyen gençlerimize çok teşekkür ediyorum.Bahar gençler ile gelecek.”

Yalıköy, mahallesinde, oturan, gençler,