Valiler Ortaokulundan Kermes


Valiler ortaokulu önünde Okul Aile Birliğince açılan ve velilerin büyük ilgi gösterdiği kermesin gelirleri okulun bazı ihtiyaçları giderilecek ve bazı öğrencilere de yardım olacak. Hazırladıkları el emeği yiyecek

 Paylaş


Valiler ortaokulu önünde Okul Aile Birliğince açılan ve velilerin büyük ilgi gösterdiği kermesin gelirleri okulun bazı ihtiyaçları giderilecek ve bazı öğrencilere de yardım olacak.
Hazırladıkları el emeği yiyecekleri satan veliler buradan elde edilecek geliri okulun ihtiyacını karşılayacak olmaktan mutlu olduklarını belirtirken, destek olan veliler yaptıkları alışverişin hayırlı bir işte kullanılacak olmasından dolayı memnuniyetlerini belirttiler.
Valiler Ortaokulu Okul aile birliği “Birlik olarak okuldaki bazı eksikler tespit ettik ve böyle bir kermes düzenleme kararı aldık. Velilerle de bu kararımızı paylaştıktan sonra bugünkü kermesimizi açtık. Sağ olsun velilerimiz evlerinde yaptıkları ürünleri okulumuz yararına satılması için standımıza getirdiler. Vatandaşlarda ilgi gösterince mutluluğumuz iki kat arttı. Okul idaresi de bu konuda bize yardımcı oldu.” dedi.

Valiler, ortaokulu, önünde, Okul, Aile, Bi