Valiler ilkokulu'nda ödüllü resimler bir kez daha görücüye çıktı


Valiler İlkokulu öğrencileri Talip Poyraz Özen ve Elisa Kaynak'ın resimleri okul koridorunda yeniden sergilendi. Oklu başladıkları günden itibaren açılan resim yarışmalarına katılan öğrencilerin ilçe bazıda ve il

 Paylaş


Valiler İlkokulu öğrencileri Talip Poyraz Özen ve Elisa Kaynak'ın resimleri okul koridorunda yeniden sergilendi.
Oklu başladıkları günden itibaren açılan resim yarışmalarına katılan öğrencilerin ilçe bazıda ve il bazındabir çok ödülü bulunuyor.
Milli Eğitim Şube Müdürleri Kaya Bacanak ve Mehmet Apaydın ile Resim Öğretmeni Ayşe Tor ve öğrencilerin velileri ve okuldaki arkadaşları katıldı.
Kurdeleyi birlikte kesen öğrenciler resimlerini müdürlere ve katılanlara anlattılar. Öğrencilerin sergiye gelenlerin duygularını öğrenmek için açtıkları anı defterine de yazan şube müdürleri Bacanak ve Apaydın bir süre de öğrencilerle ve aileleriyle görüştü ve genç nesillerin sanat olan duyarlılıklarının aileler ve eğitimciler tarafından desteklenmesi durumunda dünya çapında eserler ortaya çıkarılabileceğini belirterek öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ettiler.
Sergiyi gezen Didim Sanat Art resim gurubundan Vildan Devecioğlu'da sergideki resimleri çok değerli bulduğunu belirtti ve okul müdürüne ve ailelere, 3 gün sürecek olan bu serginin ardından resimlerini Remax Zeytin sanat galerisinde de sergilemek istediklerini belirtiler.Resimler ayrıca Remax Zeytin Sanat Galerisinde de açılabilecek.
ÖğrencValiler, İlkokulu, öğrencileri, Talip, P