Urhan Sokakta Esnafla Buluşuyor


Didim Belediye Başkanlığı için  aday adaylığını açıklayan CHP’li İbrahim Urhan daha önce gerçekleştirdiği  20 Sivil toplum kuruluşu  ziyaretinden sonra geçtiğimiz hafta içinde  (10-12-13 Eylü

 Paylaş


Didim Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan CHP’li İbrahim Urhan daha önce gerçekleştirdiği 20 Sivil toplum kuruluşu ziyaretinden sonra geçtiğimiz hafta içinde (10-12-13 Eylül ) esnaf ziyaretlerini de sürdürdü.
Mavişehir esnafı, Kurtuluş caddesi, Cumhuriyet caddesi ve Atatürk Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden Urhan ve ekibi esnafın problemlerini dinledi. Kendi projelerinin konuşulduğu ve sorunların çözüm önerilerinin tartışıldığı ziyaretlerdeki halkın ve esnafın ilgisi Urhan ve ekibini memnun etti.
Urhan: “Tüm esnafın Didim sorunlarının geneliyle ilgili olmasının, ileriki çalışmalarda çok iyi bir sinerjinin oluşturulması için memnuniyet verici” dedi ve "Bu ziyaretlerimiz devam edecek. Didim'in sorunlarını halk ile beraber çözmek istiyoruz. Gösterilen yoğun ilgi benim ve ekibimin enerjisini katladı." Açıklaması yaptı. .