Urhan 18 stk ile görüştü


CHP Didim Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıklayan İbrahim Urhan STK ve Meslek Odalarına ziyaretlerine devam etti. Bayram sonrası ziyaretlerine yeniden başlayan İbrahim Urhan bu güne kadar 18 kurum kuruluş

 Paylaş


CHP Didim Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıklayan İbrahim Urhan STK ve Meslek Odalarına ziyaretlerine devam etti.
Bayram sonrası ziyaretlerine yeniden başlayan İbrahim Urhan bu güne kadar 18 kurum kuruluş ve gurubu ziyaret etti.
27.08.2018 Pazartesi günü ilk olarak Didim Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Urhan ve ekibini Oda Başkanı Savaş Cengiz ve yönetim kurulu üyesi İsmail Özdemir karşıladı. Yaklaşık bir saat sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda projeler, Didim'in sorunları ve çözüm önerilerin konuşuldu ve odanın önemli problemleri ve çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.
Aynı gün Türkiye Muharip Gaziler Derneği Didim Şubesini de ziyaret eden İbrahim Urhan ve ekibi, burada kurucu Başkan Sefer Tatar ve dernek üyeleri tarafından karşılandı. Didim için düşünülen projelerin ve dernek sorunlarının konuşulduğu toplantı yaklaşık 1,5 saat süren ziyarette, belediye ve dernek arasındaki ilişkilerin daha da geliştirilmesi temennisinde bulunuldu.
Adaylığını açıkladığı günden bu zamana kadar 18 STK ve meslek odasıyla görüşen Urhan; “Didim için hazırladıkları projelerin halkta karşılık bulabilmesi için bu ziyaretlerin çok önemli olduğunu, bunu devam ettireceğini” de belirtti.