Umudun Çocukları Şarkı Söyledi


10 Ekim Didim Umut Tiyatrosu Çocuk Korosu, 30 Mayıs Perşembe akşamı ailelerine ve onları dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. Elif Kanlıoğlu 10 Ekim Barış Parkı içinde yer alan Umut Kafe’de gerçekleşen etkin

 Paylaş


10 Ekim Didim Umut Tiyatrosu Çocuk Korosu, 30 Mayıs Perşembe akşamı ailelerine ve onları dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Elif Kanlıoğlu 10 Ekim Barış Parkı içinde yer alan Umut Kafe’de gerçekleşen etkinlikte, 16 çocuktan oluşan koro şarkılarını seslendirdi. Çocuklar şarkılarını seslendirirken katılan herkes anı kaydetmek için video çekimi yaptı.
Korodaki çocukları konsere hazırlayan Derya Aslan ve Dursun Keleş “Türkiye’de çocuklara yönelik bu tür çalışmalar yok denecek az. Didim’de çocuk korosu oluşturma düşüncesi geldi aklımıza, ihtiyaç da vardı. Bizde böyle çalışma yapmak için yola çıktık. Koro çalışmalarına Şubat ayında başladık. Bu çalışmalar da en büyük destekçi ailelerimiz oldu. Onların desteği ile böyle bir çalışma çıkardık.” Şeklinde konuşurken katılan herkese teşekkür etti.

10, Ekim,