Türkülerle yaza merhaba


Didim Türkü Grubu “Türkülerle Yaza Merhaba” konseri verdi. Didim Belediyesinin katkılarıyla hazırlanan konserin Şefliğini Selahattin Aydın yaparken, 33 solist ve 8 saz ekibi ile Didim Merkez Park Amfi Tiyatroda türküs

 Paylaş


Didim Türkü Grubu “Türkülerle Yaza Merhaba” konseri verdi.
Didim Belediyesinin katkılarıyla hazırlanan konserin Şefliğini Selahattin Aydın yaparken, 33 solist ve 8 saz ekibi ile Didim Merkez Park Amfi Tiyatroda türküseverlerle buluştu.
Didim Türkü Grubunun Merkez park Amfi Tiyatroda verdiği konsere Didim Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Şener, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Badeser Dumlupınar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şerif Erul, Başkan yardımcısı Nihat Özçevik, Dahot Yönetim kurulu başkanı İlyas Aydur ve çok sayıda türkü seven Didimliler katıldı.
Şef Suna Suna Çuhadar'ın yönetimindeki koro ülkenin dört bir yanından derlenen Türküleri solo ve koro halinde seslendirdiler. Amfi Tiyatroyu dolduran türkü severler yer yer Türkülere eşlik ederek koro ile birlikte söylediler.
Geç saatlere kadar devam eden konser Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Şener’in Şef Selahattin Aydın’a çiçek taktimi ile sona erdi.