Turizm Haftası Etkinlikleri Başladı


43. Turizm Haftası kutlamaları  içinde Didim’deki etkinlikler dün  (18 Nisan 2019) saat 10’da Didim Cumhuriyet Kent Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve saygı duruşu ile başladı. Atatürk’ anıtın

 Paylaş


43. Turizm Haftası kutlamaları içinde Didim’deki etkinlikler dün (18 Nisan 2019) saat 10’da Didim Cumhuriyet Kent Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve saygı duruşu ile başladı.
Atatürk’ anıtına çelenk sunma törenine Kaymakam Mehmet Türköz, Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Belediye Başkanı Deniz Atabay ile kamu kurum ve kuruluşların temsilciler, DİTAB ve Didim Turizm Derneği başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda turizmci ve belediye meclis üyesi de katıldı.
Didim Turizm Danışma birimi ve DİTUR ve DİTAB’ın çelenk sunumlarının ardından saygı duruşu ve İstiklal marşı eşliğinde göndere bayrak çekildi.
Hafta ile ilgili etkinliklerin öğlenden sonra 14.20’da Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’ndeki panel ve ödül töreniyle devam edeceğin bilgisi paylaşıldıktan sonra tören sona erdi.
Resmi törenlerin 19-22 Nisan günlerinde düzenlenecek olan 3. Didim Vegan Festivali programı içinde devam edeceği de öğrenildi.

43., Turi