reklam alanı

Tuningciler'den Başkan Atabay'a Destek


İlçede faaliyetlerini sürdüren Didim Tuning ekibi Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a destek ziyaretlerinde bulundu. Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a yönelik bazı sosyal medya platformları ve basın kuru

 Paylaş



İlçede faaliyetlerini sürdüren Didim Tuning ekibi Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a destek ziyaretlerinde bulundu.Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a yönelik bazı sosyal medya platformları ve basın kuruluşlarından çıkan ahlaksızca iftiralara Didimlilerden tepkiler sürüyor. Atabay’a yönelik karalama haberlere bir tepkide Didim Tuning’den geldi.
Didim Tuning ekibi modifiyeli araçlarının üstüne “Didim’de ranta geçit yok”, “Didim Deniz ile güzel” yazıp, İzmir Marşı eşliğinde Didim Belediyesi’ne gelerek Başkan Atabay’a destek oldular.
Didim Tuning olarak daima Başkan Atabay’ın yanında olduklarını belirten Tuningciler, “Sizi tanıyoruz, nasıl bir karakterde olduğunuzu biliyoruz, seçimlerde de size destek olduk, şimdi de yanınızdayız” diyerek, dik dur eğilme, Didim Tuning seninle sloganları attılar.
Didim Tuning ekibine desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Atabay; “Bu mücadele vatanı koruma mücadelesinin bir parçasıdır. Biz ranta geçit vermeyeceğiz dedik, vermedik. Halkımızın hakkını kimseye yedirmeyeceğiz dedik, yedirmiyoruz. İşte buradaki en büyük destekçimiz sizlersiniz. Çok yakın bir zamanda inanıyorum ki kurdukları bu kumpas net bir şekilde meydana çıkacak. Dün adliye gittik yaptıkları iki hareketin ikisi de yanlış, kumpasın nasıl olduğunu meydana çıkarıyor. Karşınızda kumpas çetesi diye söylediğiniz çetenin avukatı aynı zamanda mağdure diye ortaya çıkardıkları kadının da avukatı. Buyurun bizler dedik üçgen var çete yaratılmış sanal mağdure ve kumpasçılar ile üçgen kuruldu. Bu kadar basit sağ olun desteğiniz için zaten Didim’de yaşayan herkes bunun nasıl bir kumpas olduğunu hissediyor. Bizleri de tanıyor ekibimi de tanıyor çalışma arkadaşlarımı da tanıyor. Didim için neler yapmaya çalıştığımızı ve Didim için neler yaptığımızı da biliyor. Türkiye’nin her yerinden destek var bu kumpas çökecektir. ifadelerini kullandı.