Tuning Derneği Didim Protokolünü Yemekte Ağırladı


Didim’de modifiye araç tutkunlarının bir araya gelerek oluşturduğu Didim Tuning Derneği’inin üyeleri düzenledikleri mangal partisiyle bu sene gerçekleştirdikleri etkinlikleri kutlarken, gelecek sene düzenleyecekleri fes

 Paylaş


Didim’de modifiye araç tutkunlarının bir araya gelerek oluşturduğu Didim Tuning Derneği’inin üyeleri düzenledikleri mangal partisiyle bu sene gerçekleştirdikleri etkinlikleri kutlarken, gelecek sene düzenleyecekleri festivallerin yol haritasını çizdi.
D- Marin’de gerçekleştirilen yemekli toplantıya Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Tuning Derneği Başkanı Mehmnet Ali Acar ile derneğin üyeleri katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet Ali Acar bu sene Akbük’te gerçekleştirilen, Modifiye Festivali’ne toplamda 700 aracın katıldığını belirtti. Acar Türkiye genelinde gerçekleştirilen modifiye festivallerine katılım ve ilginin İstanbul’dan sonra Didim olduğunu söyleyerek “ gelecek sene de festivalimizi Akbük’te yapmayı planlıyoruz. Akbük’teki alan daha geniş bütün araçları sığdırabiliyoruz.” Dedi. Dernek başkanı Acar gelecek sene derneğin izleyeceği yol haritasını ise şu şekilde anlattı “ gelecek sene Aquasis Otel’de konaklamalı bir organizasyonla festivali düzenleyeceğiz. Etkinliklerimizdeki yarışmalardan elde ettiğimiz gelirleri de şehit ve gazi yakınlarına bağışlamayı düşünüyoruz.”
Acar’ın konuşmasından sonra fikir alışverişinde bulunuldu. Dernek üyeleri Tuning Derneğinin aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde hareket ettiğini de belirterek, derneğin trafikte araç kullanan gençlerin bazı davranışları üzerinde etkili olabileceğini öne sürdü.