reklam alanı

Tşof ile Jeoloji Mühendisleri indirim protokolü imzaladı


Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Didim Eğitim ve Dinleme Tesisleri ile TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği arasında indirim protokolü imzalandı. TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İ

 Paylaş


Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Didim Eğitim ve Dinleme Tesisleri ile TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği arasında indirim protokolü imzalandı.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği ile gerçekleşen indirim protokolüne TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilcisi Hasan Kuru ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Didim Eğitim ve Dinleme Tesisi Genel Müdürü Talip Özen katıldı.
Protokol kapsamında TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği üyesi olanlar ve aileleri Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Didim Eğitim ve Dinleme Tesisleri %20 indirimden faydalanacak.
Oda temsilcisi Hasan Kuru, her iki kuruma hayırlı olması temennisinde bulunarak “TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği üyesi olan bütün meslektaşlarım adına teşekkür ederim. Odamız üyelerine %20’lik indirim yaparak katkı sağlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Didim Eğitim ve Dinleme Tesislerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.


Türkiye