TKDK Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı


Didim'de Ticaret Odası ve TKDK Aydın işbirliğiyle IPARD destekleri hakkında vatandaşlara bilgilendirme toplantısı yapıldı. Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkez’inde düzenlenen bilgilendirme toplantı

 Paylaş


Didim'de Ticaret Odası ve TKDK Aydın işbirliğiyle IPARD destekleri hakkında vatandaşlara bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkez’inde düzenlenen bilgilendirme toplantısına Didim Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Didim Turizm Derneği Başkanı Tayyar Cengiz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Didim Kültür Varlıklarını Koruma Derneği Başkanı Mustafa Şentürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başvuru Kabul Uzamanı Özge Öner tarafından, IPARD destek programı kapsamında, Kırsal Turizm ve teşviklerinin genel şartları hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Sunumun ardından soru-cevap kısmına geçildi ve katılımcılardan gelen sorular, İl Koordinatörlüğü Uzmanları tarafından yanıtlandı.