Teşekkürler Didim Spor


Pazar günü 14.00'da başlayan karşılaşma, güneşli bir havada, güzel bir çim zeminde grubun iki güçlü takımı arasında oynandı. Didimspor 15. dakikada Kuşadası’nın attığı gölle yenik duruma düştü. Didims

 Paylaş


Pazar günü 14.00'da başlayan karşılaşma, güneşli bir havada, güzel bir çim zeminde grubun iki güçlü takımı arasında oynandı.
Didimspor 15. dakikada Kuşadası’nın attığı gölle yenik duruma düştü. Didimspor etkili ve baskın oyunu ile 37. dakikada Kadir Cambaz skoru eşitledi, ilk yarı 1-1 berabere sonuçlandı.
İkinci yarda baskın ve üstün oynayan Didimspor, 67. dakikada ikinci yarı oyuna giren Tolga Gürbüz ile 2-1 öne geçti.
Didimli spor severlere çok güzel bir oyunla 90 dakika çok zevkli ve heyecanlı bir maç izleten her iki takımada teşekkür ederiz.
Didimspor lig başlamadan, iddialı olduklarını tekrar tekrar açıklıyorlardı. Bu önemli maçta gurubunda iddialı olduklarını kanıtladılar.
Süper amatör ligi yeni çıkmış Didimsporun. Kuşadası gibi senelerce Bal liginde oynamış tecrübeli bir takım karşısında böyle diri ve baskın oynaması ve yenik durumdan maçın sonunda galip bitirmesi Didimli spor severler tarafından taktir edildi.
Maçın hakemi Şebket Can Arslan yönetti. Maçta zaman zaman sinirli ve gergin anlar yaşansa da, sarı kart gören oyuncular olsa da, maçın hakemi Şebket Can Arslan, maçta olumsuz olayların önüne geçmesini bildi.
Didimspor’un başarılarının devamı dilerken, önümüzdeki maçlarını sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz.Teşekkürler Didimspor...