Teniste Gelişim Kampı Devam Ediyor


Didim Tenis Akademis tarafından düzenlenen Tenis Sporcu gelişim kampı Aquasis otelde devam ediyor. 11 Ekim 2018 günü başlayıp  14 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek kampta 6-16 yaş arası  50 sporcu ile birlikt

 Paylaş


Didim Tenis Akademis tarafından düzenlenen Tenis Sporcu gelişim kampı Aquasis otelde devam ediyor.
11 Ekim 2018 günü başlayıp 14 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek kampta 6-16 yaş arası 50 sporcu ile birlikte 2 tane milli takım antrenörü ve 7 de kokartlı tenis antrenörünün denetiminde sürüyor.
Didim Tenis Akademisi kurucusu Seyhan Heb şu anda çocuklar ve aileleri ile birlikte 300 kişiyi konuk ediyoruz, TÜrkiyenin her yerinden tenis sever çocukları ve aileleri buluşturduk. Didim’in adının teniste duyulması için gayretlerimizi devam ediyor.
Önümüzdeki hafta içinde 18-21 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak olan tenisci gelişim kampına Milli sporcu Çağla Büyükakçay'ında katılacağını, Didim Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen kampta tenisçi Büyükakçay'ın katılan çocuklarla birlikte tenis oynayacağını ve akademinin çalışmaları hakkında bilgi alacağını da belirtti.
4 gün sürecek olan kamp için aynı günlerde Türkiye Tenis Federasyonu başkanı Cengiz Durmuş’un da Didim'de olacağını söyleyen Akademi Başkanı Heb “Didim’de tenis adına güzel şeyler oluyor ve olmaya devam edecek” dedi.

Didim, Tenis, Akademis, tarafından, düzen