reklam alanı

Tapu dairesi işlem yoğunluğunda 1. sırada


Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) MYK üyesi ve Didim Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Osman Coşkun Didim Tapu Dairesinin Ege bölgesinde birinci sırada olduğunu belirtti. Ege Bölgesinde en çok işlem

 Paylaş


Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) MYK üyesi ve Didim Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Osman Coşkun Didim Tapu Dairesinin Ege bölgesinde birinci sırada olduğunu belirtti.

Ege Bölgesinde en çok işlem yapan tapu dairesinin Didim Tapu Dairesi olduğunu belirten Coşkun Türkiye genelinde ise 20.sırada olduğunu ifade etti.
“Teşekkür ederiz”
Coşkun “Tapudaki işlemlerde müthiş bir yoğunluk var. Tapu Müdürümüz Günnur Dikbaşoğlu Bağcı ile görüştük. Emlakçılarımız ve tapu çalışanları ile ilgili işleyiş ve sıkıntıları göz önüne alarak fikir alışverişinde bulunduk. Tapu dairesinde ki yoğunluğun nedeni Didim’in piyasa olarak uygun olması ve turistik olarak güzel bir konumda yer alarak her kesime hitap ediyor. Didim’in suyunun ve havasının güzel olması birçok sağlık sorununa iyi gelmesi de Didim’e yerleşim oranını yükseltiyor. Bu süreçte artan alım satım oranlarının yükselmesiyle tapu dairesinde fazla mesai yaparak başta Tapu Müdürü Günnur Dikbaşoğlu Bağcı’ya ve çalışan personellere teşekkür ederiz. ” ifadelerini kullandı.

Türkiye