Söz, Yetki, Karar Mahalle Meclislerinin


11 Mart pazartesi günü belediye düğün salonunda Didim Belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay mahalle meclisi temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya Demokrasi Platformu bileşenleri, Belediye meclis üyeleri ve mahalle temsi

 Paylaş


11 Mart pazartesi günü belediye düğün salonunda Didim Belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay mahalle meclisi temsilcileriyle bir araya geldi.
Toplantıya Demokrasi Platformu bileşenleri, Belediye meclis üyeleri ve mahalle temsilcilerinin yoğun katılımıyla toplantı gerçekleşti.
Didim Demokrasi Platformu bileşenleri tarafından oluşturulan mahalle meclisleri Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay Didim’i en iyi şekilde yönetmek için mahalle meclisleriyle birlikte hareket edeceğine söz verdi.
Atabay ”İlçemizi, halkımızı halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bir iş yaparken halkı işin içine katınca işin en doğrusunu yapıyorsunuz. Biz bugünden itibaren mahalle meclisleriyle hareket edeceğiz asıl önemli olan ise yaptığımız işin sürdürülebilir olması. Yapılacak işleri halkla birlikte yaparsınız o iş sürdürülebilir olur. İşin lokomotifi siz olacaksınız. 1 Nisan günü hep birlikte çalışmalara başlayacağız.” Şeklinde konuştu.
Mahalle meclislerinin ilk etkinliği 14 Mart Perşembe günü Çamlık mahallesinde mahalle şenliği yapılacak.

11, Mart, pazartesi, günü, belediye, düğ