Sosyal Medya Gurupları Eğlenmek için bir araya geliyor


Didim’de kış aylarında sosyal medya üzerinden buluşup zaman geçirme ve çeşitli aktiviteler yapma için bir araya geliyorlar. Bu guruplardan en aktif olanlardan birisi de sosyal medyada Didim Aden Sevgi Gurubu, Cennet anlam

 Paylaş


Didim’de kış aylarında sosyal medya üzerinden buluşup zaman geçirme ve çeşitli aktiviteler yapma için bir araya geliyorlar.

Bu guruplardan en aktif olanlardan birisi de sosyal medyada Didim Aden Sevgi Gurubu, Cennet anlamına gelen Aden ismini gurubun başına ekleyen ve dünyada cenneti yaşamak istediklerini belirten ve kış aylarında sıklıkla bir araya gelen gurup önceki gün, gurup üyesi Mehtap Mallı’nın emekliliğini ve doğum gününü bir arada kutladılar.
Bir araya gelen gurup üyeleri, Değirmen restoranda gönüllerince eğlendiler ve arkadaşlarına güzel emeklilik günleri ve sağlıklı yeni yaşlar dilediler. Arkadaşları Mehtap Mallı’ya çeşitli hediyelerde veren gurup üyeleri doğum günü pastasını da birlikte kestiler ve kadar halaylar ve danslarla gece geç saatlere kadar eğlendiler.

Didim’