Şerif Erul'un Esnaf Ziyaretleri Tam Gaz!


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul 3 hafta önce başlattığı esnaf ziyaretlerine tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Didim'in birçok yerinde farklı iş kollarında çalışan esnaf ve sanatkarları

 Paylaş


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul 3 hafta önce başlattığı esnaf ziyaretlerine tam gaz devam ediyor.
Geçtiğimiz haftalarda Didim'in birçok yerinde farklı iş kollarında çalışan esnaf ve sanatkarları ziyaret eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, ziyaretlerini Akbük Atanaj Mevkii ve Fevzipaşa Mahallesi'nde sürdürdü. Çeşitli iş kollarında hizmet veren esnaflarla bir araya gelen oda başkanı Şerif Erul, esnafların talep ve şikayetlerini dinledi. Atanaj Mevki'de bulunan esnaflar ışıklandırma ve yol sorunları olduğunu kaydetti. 405 Sokak'ta ışıklandırma için belediyeye müracaat ettiklerini belirten esnaflar, henüz bir karşılık alamadığını söyledi. Atanaj Caddesi başta olmak üzere birçok sokakta yolların sorunlu olduğunu da öne süren esnaflar yağmur yağışlarından sonra işyerlerinin sular altında kaldığını ifade ederken, Atanaj Caddesi'nde toplu taşıma araçları için durak olamadığını da belirterek, buraya durak konulması gerektiğini ve sarı civcivlerin kalkış ile varış saatlerinin çocukların okul saatlerine göre ayarlanmasının okul öğrencilerine kolaylık sağlayacağını ifade etti. Atanaj Caddesi'nde bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Şerif Erul daha sonra esnaf ziyaretlerine Fevzipaşa Mahallesi'nde devam etti. Buradaki esnaflar da yol ve ışıklandırma sorunlarından şikayetçi olurken, esnafların genel sorunu yine işsizlik oldu.
Esnafların gösterdiği ilgi ve alakadan memnuniyetini dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ise; esnafların birçoğunun sorunlarının birbirine benzer olduğunu söyleyerek, esnafların en küçük sorunlarını bile çözüme kavuşması noktasında çaba sarfedeceklerini kaydetti. Erul " esnaflarımızın sorunlarını ve taleplerini gerekli mercilere ulaştırdık bugüne kadar bugünden sonra da bunu yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimizin amacı esnaflarımızın sıkıntılarına ve sevinçlerine ortak olmaktır." İfadesini kullandı.