Şampiyon Takımdan Teşekkür


Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Cezmi Arslan dün yayınladığı mesajla kulübe yardım ve destek verenlere teşekkür etti.  Sponsorlar ve gönül verenlerin tümüne teşekkür eden Başkan Arslan şampiyonluk kutlamasın

 Paylaş


Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Cezmi Arslan dün yayınladığı mesajla kulübe yardım ve destek verenlere teşekkür etti. Sponsorlar ve gönül verenlerin tümüne teşekkür eden Başkan Arslan şampiyonluk kutlamasında öne çıkardığı eleştirilerinin de Didimliler tarafından bilinmesini istedi.
Kulüp başknaı Arslan şampiyonluk kupa teslim töreninde : “2017-2018 sezonunda Aydın Süper Amatör Küme’nin şampiyonu olduk sevinçliyiz Ancak “Bu sene şampiyonluktan daha önemli eksikliklerimizi gördük. Tesisleşme ve futbolun dışında sporu yok saymak gibi. Bu iki sorunu aşabilmek için değerli iş adamlarımıza büyük sorumluluklar düşmektedir. Daha önemlisi turizmcilerden yeterli destek görmediğimizi söyleyebilirim. Bu nedenle yıllardır belediye üzerinden bir beklenti olmuştur. Bunun için başarı sınırlı olarak kalmıştır. Bu nedenden dolayı Didim’den spor için tek olumlu gelişme yaşanmamıştır. Gerek tesisleşme anlamında, gerek sportif olarak iyi konumda olduğumuzu söyleyemeyiz. Önümüzdeki dönemlerde yönetim olarak ilk hedefimiz, tesisleşme olarak ciddi adımlar atabilmektir. Tüm bu adımlar, Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Gençlik Spor İl Müdürümüz ve Didim halkının katkılarıyla olacaktır. Bu sebeple şampiyonluğumuzun hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim” demişti.
Törenler sırasında konuşan Kaymakam Mehmet Türköz’de başkanın bu sitemine: Hafta içinde şampiyonluğu aldık, gururlandık. Cezmi başkan sitem etti ama sınırlı kaynaklarla şampiyonluk geldi ve bunun da tadına varmak lazım. Tesisleşme konusunda sıkıntıları biliyoruz. Bazı şeyler zaman alıyor. Tesisleşme konusunda Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz tespitlerini yapmıştır. Bunlar da zaman içerisinde düzelecektir. Bu süreçte şampiyonluğa destek olan herkese ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.
Didim Belediye Başkanı ve Didim Belediyespor’un onursal başkanı Deniz Atabay’da kulüp başkanı Cezmi Arslan’ın sözlerinin haklılığını kabul etmiş herşeye rağmen kenetlenilerek başarıldığını söylemişti.
Başkan Atabay : “Spor özellikle futbolda sonuç odaklı bir şeydir. Sporun bir dalıdır. Aslında önemli olan amatörce, inançlar ve centilmence mücadele etmektir. Ama insanoğlunun yapısında var sonuç odaklı ve en iyi sonuca varmak ister. Biz bu sene her türlü imkansızlığa rağmen, sonuca vardık ve bir camia kenetlendik. İmkansızlığa rağmen yeni yönetimle şampiyonluğa ulaştık, kutlu olsun” demiş ve “Para Değil, Yürek İstiyorum” diyerek takımdaki sıkıntının birlik ve beraberlikle aşılabileceğini söylemişti.
Atabay, sözlerini “Bu ilçe her şeyin en iyisine hak ediyor. Sporda, turizmde, sosyal yaşamdan parkta, bahçede, yolda, her şeyin en iyisini hak ediyor. Türk insanı olarak her şeyin en iyisini hak ediyor ama ben yürekten şuna inanıyorum. Biz bu ilçede tohumlarını attık bu süreçtir, her şeyin neticesini yavaş yavaş alıyoruz. Biz 4 yıldır görev yapıyoruz. Bu görevler belediye kanalıyla hallediliyor. Ayrıştırmadan söylüyorum. Biz bu ilçenin her şeyinin en iyisine layık olduğuna inandık. Yollar tertemiz, parklarımızı yeşil alanlarımız artırdık. Spor alanlarını artırmak istiyoruz. Burada Voleybolcular var, tekvandocular var. Buradan çok büyük sporcular çıkacak. Yüzmeden de sporcular çıkacak. Futbol zor tabii ama iş adamlarına sesleniyorum. Kulübü benimsesinler ve sarılsınlar. İnanın büyük paralara gerek yok, para bir şekilde bulunuyor. Güçlerimizi birleştirelim. BAL’a çıktı, burada mücadele çetin, uzun nefes lazım. Bu ekibe hep beraber takviye yapacağız ve BAL’da şampiyonluğa ulaşacağız. Kendinize hedef edineceksiniz. Tesisleşme konusunda yardıma ihtiyacımız var. Önemli olan hep birlikte buna inanmak, burada inşaat başladı. Sporcu rahat olacak. Gelin bu tesisi beraber bitirelim. Önemli olan yüreğinizi bu işe koyun, para değil yürek istiyorum. Şampiyon olarak takımımızı ve emeği geçenleri kutluyorum.”Diyerek sürdürmüştü.
Kulüpten Başkan Cezmi Arslan kupa töreni sonrası şu isimlere teşekkür etti.
Didim Kaymakamı Sn: Mehmet TÜRKÖZ,
Didim Belediye Başkanı Sn: A.Deniz ATABAY
Aydın İl Spor Müdürü Sn: Ökkeş DEMİR
CHP İlçe Başkanı Sn: Nurettin KOÇAK
AKP İlçe Başkanı Sn: Maşallah SUBAŞI
Garnizon Komutanı Sn : Çetin GÜLSEVEN
Jandarma Binbaşı Sn: Gürkan KABAKÇI
Emniyet Müdürü Sn: Serkan DEĞİRMENCİ
Ticaret Odası Başkanı Sn: Hilmi ERBAŞ
Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sn: Şerif ERUL
Didim İlçe Spor Müdürü Sn: Hüseyin ULUSOY
Didim Belediye Başkan Yardımcısı Sn: Ahmet YILMAZ
Aydın ASKF Başkanı Sn: Hasip ARIKAN
Aydın Futbol İl Temsilcisi Sn: Hakan Açıkgöz
Aral Eczanesi Sn: Metin Tütüncü
Didim Belediyesi Meclis Üyeleri
Didim Belediyespor Basın Sözcüsü Sn: Ahmet EREN, Aydın Denge Gazetesi Sn: Ediz VERDİOĞLU, Aydın Ses Gazetesi Sn: Hüseyin ÇALIŞKAN, Mavi Didim Gazetesi Sn: Erdem ÖZDEN, Didim A Haber Gazetesi Sn: Bülent ESER, Didim Rehber Gazetesi Sn: Kemal & İlknur ETLEÇ, Didim Manşet Gazetesi Sn: Bahri YABA, Didim Özgürses Gazetesi Sn: Mustafa ÖGE
Didim Spor Yönetim Kurulu, Yenihisar Spor Yönetim Kurulu, Altınkum Spor Yönetim Kurulu, DİMAS Didim Masterler Futbol Kulübü'ne,
Didim Galatasaray Taraftarlar Derneği, Didim Alevi Bektaşi Kültür Merkezi Derneği ve Cemevi, DİGİAD Didim Genç İş Adamları Derneği, Didim 75. Yıl Gençlik Derneği, Didim Karadenizliler Derneği, Sweet Horses At Çifliği Tesisleri, DİFTAD Didim Folklor Turizm Araştırma Derneği, Çocuklar Ağlamasın Derneği Başkanı Sn: Yaşar ÇELEBİ
Didim Seyahat Şoförlerine
Şampiyonluk kutlamalarında saha ya davet edilerek plakette sunulan sporsorlar, Aksubaşı İnşaat Sn: İbrahim SUBAŞI, By Decor Söve Sn: Batuhan YILMAZ Polat GORUP Sn: Deniz POLAT, Erbaş Harita Mimar Mühendislik Sn: Hilmi ERBAŞ, Ufuk Beton Sn: Akın ERGENKON, HSM İnşaat Sn: Adem ALACA, Sarılar İnşaat : Kazım SARI, Ali Abbas AYDIN İnşaat Sn: Ali Abbas AYDIN, Güven Emlak Sn: Burhan TEKE, Artı's Mangalbaşı Sn: Serkan ALMAZ, Cts Tour Sn : Deniz Aktaş, Eser Emlak & İnşaat Sn: Nuh ESER, Eren Emlak & İnşaat Sn: Vural Sarıaslan, Sevgin Granit & Mermer Sn: Ahmet SEVGİN, Akgünler İnşaat Sn: Tolga Murat AKGÜN, Kartal Mobilya Dünyası Sn: Harun KARTAL, Goldenlife İnşaat Sn: Erdal KÖSEOĞLU, Prestige İnşaat Sn: Ebubekir APAYDIN Deco Center & Perşembe Pazarı Sn: Mete TELYAKAR, Özer Yapı İnşaat Sn: Cuma ÖZER, Kösem Beton Sn: Fahri KÖSEM, Didim Çınar Ltd Şti. Arçelik Bayi Sn: Yunus Emre KAYA, Akaylar Emlak İnşaat Sn: Ümit AKAY, Daniş İnşaat Sn: Vedat TEMİZ, MHR Reklam Sn: Sami KAYA, Forma ve Atkı Kampanyasında Bize Destek Veren Esnafımıza, Didim Belediye Spor Tüm Hocalarına, Didim Belediye Spor Tüm Futbolcularına, Didim Belediye Spor Müdürü Sn: Serhan Seven, Didim Belediye Spor Stadı Çalışanları, Didim Belediye Spor Malzemecisi Sn: Faik OĞUZ, Didim Belediye Spor Aşçıları, Didim Belediye Spor'un Değerli Taraftarlarına Didim Belediye Spor İçin Katkıda Bulunan Tüm Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz Saygılar Sevgiler Sunuyoruz.