Şampiyon Öğrenciye Kaymakamdan Ödül


LGS 'de tüm soruları cevaplayarak  500 tam puan alarak Didim birincisi olan Yusuf Göktürk Cansız'a bir ödülde Kaymakam Mehmet Türköz'den geldi. Geçtiğiz hafta Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger tarafından,  

 Paylaş


LGS 'de tüm soruları cevaplayarak 500 tam puan alarak Didim birincisi olan Yusuf Göktürk Cansız'a bir ödülde Kaymakam Mehmet Türköz'den geldi.
Geçtiğiz hafta Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger tarafından, Aydındaki diğer şampiyonlar Efeler'den Muhammed Can Demir, Bozdoğan'dan Mehmet Fuat Karakaya, Nazilli'den Kerem Tunçbilek ve Karacasu'dan Çilem Özel ile birlikte altınla ödüllendirilen Yusuf Göktürk Cansız'a bir ödülde Didim kaymakamı Mehmet Türköz'den geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Recep Akdemir, LGS sınavında tüm soruları doğru cevaplayan ve Türkiye Birincisi olan Didim Efeler Ortaokulu öğrencisi Yusuf Göktürk Cansız ve ailesi ile birlikte Kaymakam Mehmet Türköz'ü ziyaret ettiler. Ziyaret sonrasında kaymakam Mehmet Türköz, şampiyon öğrenciyi başarılarını kutlayarak altınla ödüllendirdi.

LGS, 'de,