Saadet Partisi Seçim Ofisini Açtı


Saadet partisi 06 Mart günü öğlenden sonra eski adliye binası karşında seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa katılanlar arasında Esnaf odası başkanı Şerif Erul, Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Ali

 Paylaş


Saadet partisi 06 Mart günü öğlenden sonra eski adliye binası karşında seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa katılanlar arasında Esnaf odası başkanı Şerif Erul, Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Ali İhsan Kubaliç, Didim Belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay, CHP ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri, DSP Didim Belediye başkanı adayı Reyhan Güner, HDP ilçe yöneticileri , Saadet Partisi Aydın Büyükşehir Belediye başkanı adayı Fatih Karahan, Saadet Partisi Didim Belediye başkan adayı Kadir Uşar, Saadet Partisi Didim İlçe Başkanı Mehmet Peçen ve Saadet partisi genel başkan yardımcısı Şerafettin Kılıç’ın Katılımıyla gerçekleşti.
Saadet Partisi Genel başkan yardımcısı Şerafettin Kılıç katılımıyla gerçekleşen açılışta şunları dile getirdi.
Kılıç “31 Mart yerel seçimlere az bir süre kaldı. Kalan sürede teşkilatımız gerekli çalışmaları yürüterek, geriye kalan zamanda yapacakları çalışmalar güzel neticelerle sonuçlandırılacaktır. Ülke olarak sıkıntılar içerisinde, ekonomik , dış politika, ahlaki ve milli açısından sıkıntılarımız var.
Saadet partisi olarak bir takım akıllarda soru işaretleri var, getiriyorlar. Şu an da seçimlere gide 2 tane ittifak var. Bunlardan biri AKP-MHP birliği Cumhur ittifakı diğeri de CHP-İYİ Parti birliği de Millet ittifakıdır. Hiçbir ittifak da yer almıyoruz, biz halkımızla ittifak yaptık. Seçimlere tek başına giren bir partiyiz. 1389 seçim bölgesinde Saadet partisi seçime tek başına girmektedir. Ama hiçbir ittifakla da düşman değiliz. Bir siyasi parti 81 milyon vatandaştan 55 milyondan seçmenden oy ister. Biz oy istediğimiz insanlardan kimseyi ayırmadan, siyasi olarak dışlamadan oy istiyoruz. Biz bütün herkesle birlik beraberlik içerisinde olacağız. “ şeklinde konuştu.
Ülkede Beka sorunundan Bahsediliyor
Kılıç “Ülkede beka sorunu herkes Cumhur ittifakına oy verecek diyorlar. Böyle bir şey kabul edilemez. Eğer ülkede beka sorunu var ise sizin sayenizde oluşmuştur. Ülkede beka sorunu varsa bu sizin yönetemediğinizden, beceremediğinizden, başaramadığınızdan oluşmuştur demektir. Onun için istifa edin.” Şeklinde konuşarak ülkedeki beka sorunu var mı sorusunu da cevap verdi.
Nasıl bir belediye olacağız
Kılıç “İşi ehline verecek, kaliteli, hızlı ve düşük maliyetle yapılacağız. Kendisine emanet edilen paraya ve belediye mülküne yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Her konuda adil olacağız. Herkesin derdi ile dertleşecek halk ile bütünleşeceğiz. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Hizmette ve atamada partizancılık, ayrımcılık yapmayacağız. Kapımızı her zaman ve herkese açık tutacağız. Hizmetlerde her işi hızlı, doğru ve estetik biçimde yapacağız. İmar uygulamalarında hiç kimseye haksız rant sağlamayacağız” şeklinde konuştu.


Saadet, partisi, 06, Mart, günü, öğlende