RE/MAX Zeytin’e Büyük Onur


Didim’de gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren RE/MAX Zeytin, RE/MAX Türkiye tarafından yeni bayiler için staj ofisi olarak seçildi. Türkiye genelinde 280 şubesi bulunan RE/MAX’tan bayilik alan her girişimci (broker)

 Paylaş


Didim’de gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren RE/MAX Zeytin, RE/MAX Türkiye tarafından yeni bayiler için staj ofisi olarak seçildi.
Türkiye genelinde 280 şubesi bulunan RE/MAX’tan bayilik alan her girişimci (broker) bundan böyle aralarında RE/MAX Zeytin’in de yer aldığı 6 ofisten birinde staj eğitimi görmek zorunda. RE/MAX Zeytin brokerı Kerem Soysalan konuyla ilgili olarak, “Ofisimizin staj ofisi olarak seçilmesi bizim için oldukça gurur verici. Bu işe yeni başlayan bayilerin eğitimlerini Didim’de alacak olması aynı zamanda ilçemizin tanıtımına da fayda sağlayacaktır. Ağırlıklı olarak Ege, Akdeniz ve Doğu illerinde açılacak bayiler için hizmet vereceğiz. Hepimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.
RE/MAX Türkiye Bölge Sorumlusu Kemal Çiğri’de “Didim ofisimizin başarıları artık sadece Ege’de değil Türkiye’de konuşuluyor. Gerek ciro ve işlem sayısındaki başarıları, gerek iş yapma tarzlarıyla fark yaratan bir ofisimiz. Ürettikleri iş modelini yeni başlayacak bayilerimize staj programlarında anlatacaklar. Didim için ve markamız için hayırlı olmasını dilerim” dedi.


Didim’de, gayrimenkul, sektöründe, faa