Puan kaybetme lüksümüz kalmadı


Bölgesel Amatör Lig 7. grup ikinci yarıda 4. maçında Konyaaltı Belediyespor karşısına çıkacak olan Didim Belediyespor takımı  hafta boyunca sıkı antrenmanla hazırlandı. Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş’ında

 Paylaş


Bölgesel Amatör Lig 7. grup ikinci yarıda 4. maçında Konyaaltı Belediyespor karşısına çıkacak olan Didim Belediyespor takımı hafta boyunca sıkı antrenmanla hazırlandı.
Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş’ında izlediği dünkü antrenmanda ısınmakoşusuyla başlayan antrenman daha sonra taktik ve kondisyon antrenmanı ile devam etti.
Antrenör Yaşar Var ve yardımcıları Mehmet Öztürk ve Nevzat Kafadar’la birlikte futbolcuların çalışmalarını izleyen Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş: “sezonun ilk yarısında 3 gol attığımız Konyaaltı Belediyespor deplasmanında puanla dönmemiz gerekiyor, artık puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Bizim puan tablosundaki yerimiz puan kaybetme lüksümüzü elimizden aldı.
Takımımızda geçtiğimiz hafta Söke maçının ilk dakikalarında sakatlanan Özhan dışında eksiğimiz yok . Özhan’ın da tedavisini takip ediyoruz. Lifte bir sorun yok yalnızca ödem oluşmuş onunda tedavisi devam ediyor, önümüzdeki hafta takımla birlikte antrenmanlara çıkmasını bekliyoruz ama sanırım 3-4 maç kadroya giremeyecek. Bizim için tüm futbolcularımız kıymetli sahada centilmence mücadele edip sakatlanmadan sakatlamadan maçlar istiyoruz.
Geçtiğimiz hafta Söke maçında herkes gibi bende takımın gidişatından umutlandı. Alabileceğimiz bir maçı son dakikada elimizden kaçırdık, bu hafta bunu telafi edip puanlar yazdırmaya başlayacağız” dedi.
Sezonun ilk yarsısında Konyaaltı Belediyespor’u Turgut, Suka ve Fatihin golleriyle eli boş göndermiştik, şimdi yine puan alıp dönmek istiyoruz.
Takımımız (8 Şubat 2019) Cuma günü gece yola çıkacak Cumartesi günü son antrenmanımızı Konyaaltı Atatürk Stadyumunda yapıp dinlenmeye çekileceğiz ve Pazar günü saat 14’te sahaya çıkacağız. Bizi gönülden destekleyen taraftarlarımıza oradan utlu haberlerle dönmek istiyoruz” dedi.

Bölgese