Özel Adamların Kamp Yeri Hazırlandı


Özel Adamlar 8. Apollon MotoFest için 19-22 Nisan 2019 günü Didim’de olacaklar. Bu yıl 8. düzenlenecek olan Apollon Moto Fest’in tarihi Didim’in tanıtımına katkısı olması amacıyla Vegan Festivalinin olduğu güne de

 Paylaş


Özel Adamlar 8. Apollon MotoFest için 19-22 Nisan 2019 günü Didim’de olacaklar. Bu yıl 8. düzenlenecek olan Apollon Moto Fest’in tarihi Didim’in tanıtımına katkısı olması amacıyla Vegan Festivalinin olduğu güne denk getirildi.
Yaklaşık 1 haftadır motorcular için kamp yeri hazırlıklarını sürdüren Festival düzenleyicisi Salih Arısoy; “Özellikle festival gününe denk getirilmesi kararı aldık. Motorcular sosyal medyayı en iyi kullanan ve bu tür etkinlikleri kaçırmayan katılımcılarımız var. Didim’in tanıtımına bu yolla destek olmak istedik Geçtiğimiz yıl yaz sonunda yapmıştık ve orman kampını kullanmıştık bu yıl Fevzi Paşa Mahallesinde deniz kenarında Selanik Balıkçısının olduğu alanda kamp kuracağız, isteyen motorcular bu kamp alanında çadırla konaklayabilecekler, ya da görüştüğümüz bazı pansiyonlarda uygun fiyata konaklayabilecekler. Böylece hem turizm sezonunu erkene almış olacağız ve motorcu dostlarımıza daha sonra yaz aylarındaki tatil planlarında Didim’i tercih etmelerini salık vereceğiz. Festival boyunca yapılacak etkinliklere gurup olarak katılıp yer alabildiğimiz kadar kutsal yol yürüyüşünde motorlarımızın gidebileceği güzergahlarda yürüyüşe katılacağız, aynı günlere denk gelen Turizm Haftası Etkinliklerinde de kaymakamlığın programına uymaya gayret edeceğiz” dedi.

Özel, Adamlar, 8., Apollon, MotoFest, için