"O Sene Bu Sene" Sözü Verdiler


Didimspor Yönetim kurulu “O Sene Bu Sene” sloganıyla başlayacakları sezon öncesi kulüplerine maddi ve manevi destek olan kişiler takımın bu sene giyeceği formalardan hediye edip  plaket verdi. Hafta içinde Kaymaka

 Paylaş


Didimspor Yönetim kurulu “O Sene Bu Sene” sloganıyla başlayacakları sezon öncesi kulüplerine maddi ve manevi destek olan kişiler takımın bu sene giyeceği formalardan hediye edip plaket verdi.
Hafta içinde Kaymakam Mehmet Türköz’ü ve Belediye Başkanı Deniz Atabay’ı ziyaret eden yöneticiler her ziyaretlerinde bu sene kligde güçlü bir takım olarak ve centilmence mücadele ederek kupaYı Didim’e getirmek istediklerini vurguladılar ve “O Sene Bu Sene” sözünü verdiler.
Kulüp Başkanı Kadir Akar “Didim Ufuk Hazır Beton Sahibi Sayın Akın Ergenekon ' a Turkish Home Office Sayın Andy Cowless ' e, Didim Yön Ticaret Sahibi Sayın Bektaş Bey ' e Didim Mine Perde Sahibi Sayın Şahin Yıldırım ' a Takımımıza göstermiş oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki Varsınız .
Bizler hep birlikte daha güçlüyüz. “O SENE BU SENE” dedi ve Didim' e ve Destekçilerimize Şampiyonluk Kupasını Armağan Edeceğiz.” Sözünü verdi. .