reklam alanı

O kadın suç duyurusunda bulundu


Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında bazı sosyal medya hesapları üzerinden çıkan haberlerle ilgili başlatılan soruşturma devam ederken, görüntülerde yer alan kadın suç duyurusunda bulundu.  Tecavüz

 Paylaş


Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında bazı sosyal medya hesapları üzerinden çıkan haberlerle ilgili başlatılan soruşturma devam ederken, görüntülerde yer alan kadın suç duyurusunda bulundu.

Tecavüze uğradığı ifade eden kadın 14 Eylül Pazartesi günü Didim Cumhuriyet Başsavcılığına giderek suç duyurusunda bulundu.
Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabey ile Başkan Yardımcısı Ö.G., Meclis Üyesi A.Ç. ve Belediye Şirketi Müdürü Ö.Ç. hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ifade eden Avukat Murat Sultansu, Savcılığına ayrıntılı ve açıklamalı bir şekilde ifade verdiklerini belirterek “Kamu gücünü kullanarak bir belediye başkanının böyle iddialarda bulunması vahim bir durum” dedi. Bahsi geçen olayların 2016 yılından sonra ortaya çıktığını ve birkaç defa tekrarlandığını belirten Sultansu “Bu kadar beklemesinin nedeni suçun vasıf ve maiyeti. İddialar ortada ve suç çok ağır. Müvekkilim şantaj ve tehdide maruz kaldı. Delillerimizi sunduk. Dosyada gizlilik kararı olduğu için çok fazla açıklama yapamıyoruz” ifadelerine yer verdi.
Tecavüze uğradığını ifade ederek suç duyurusunda bulunan kadın ise suskunluğunu koruyarak açıklama yapmadı.

Didim, Be