Mutlu Gittik Şen Döndük


Didim Belediyespor uzuzn zamandır yakalayamadığı galibiyete Antalya Konyaaltı’nda kavuştur 10 Şubat Pazar günü Konyaaltı Atatürk Stadyumunda  30. Dakikada 10 kişi kalmasına rağmen ilk yarıyı 2-0’lık üstünl

 Paylaş


Didim Belediyespor uzuzn zamandır yakalayamadığı galibiyete Antalya Konyaaltı’nda kavuştur
10 Şubat Pazar günü Konyaaltı Atatürk Stadyumunda 30. Dakikada 10 kişi kalmasına rağmen ilk yarıyı 2-0’lık üstünlükle tamamlayan Didim Belediyespor ikinci yarıda tek gol yemesine rağmen güçlü savunması ve atak futbolu ile galip gelmesini bildi
Didim Belediyespor’un gollerini İsmail ve Süleyman atarken, Didim’in defans oyuncularından Erkan ise 30. Dakikada iki sarı karttan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.
KonyaAltı Atatürk Stadında Hakemler, Ramazan Doğanay, Gökhan Yüksel Mehmet Ali Keskin’in yönettiği maça Ali, Erkan, Volkan, Mehmet, İsmail, Mithat, Süleyman, Jonas Suka, Murat, Turgut, Ahmet Can ilk 11’i ile çıkan Didim Belediyespor ikinci yarıda verilen iki penaltıdan birinin gol olması ve 6 dakik uzatılmasına rağmen 1-2’lik sonuçla sahadan galip ayrılmasını bildi.
Didim Belediyespor Kulüp Başknaı Bedri Altıntaş’ında izlediğ maçın sonunda Başkan Altıntaş; éDidim Belediyespor evinde 3-0 lık galibiyetle gönderdiği Kaonyaaltı’nı 2-1’lik skorla yenerek şeytanın bacağını kırdı, bundan sonra galibiyet serilerimiz devam edecek, 19 puana ulaştık bu hafta Yatağan spr ile yapacağımız maçta 2-1’lik yenilginin rövanşını da alıp yolumuza devam edeceğiz, puan tablosu her duruma müsait bu sene ligde kalma iddiamız devam ediyor. Bu hafta Yatağan maçından da galip gelmenin ardından lider Bucak Oğuzhan için sıkı antrenman programı ve kamp hazırladık. Didimli futbol severlerin ve taraftarlarımızın bizimle olması bize destek olması bizim azmimizi artırıyor” dedi.

Didim, Belediyespor, uzuzn, zamandır, yaka