Muharrem İnce Aydın’a Geliyor


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce 5 Haziran 2018 günü Aydına geliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, 5 Haziran 2018 Salı günü saat 18’de Aydın Cumhuriyet Kent Meydanında Aydınlılarla buluşaca

 Paylaş


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce 5 Haziran 2018 günü Aydına geliyor.
Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, 5 Haziran 2018 Salı günü saat 18’de Aydın Cumhuriyet Kent Meydanında Aydınlılarla buluşacak. Seçimlere 20 gün kala geleceği Aydın’da halka hitap edecek olan Muharrem İnce için CHP Didim İlçe Başkanlığı da çalışma yürütmeye başladı.
Aydın’ın 17 ilçesi ile birlikte Didim’den de çok sayıda vatandaşın İnce’yi dinlemek için Aydına gitmesi beklenirken. Didim CHP ilçe başkanlığı 5 Haziran günü için gitmek isteyen Didimliler için araç kiralayacak.
CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak seçim kampanyasını Didim’in tüm mahallelerinde başlattıklarını, Didimlilerin partilerine ve Muharrem İnce’ye gösterdiği yoğun ilgi ve tercihlerinden dolayı minnettar olduğunu belirtti ve Ankara’da adaylığı genel başkan tarafından açıklandıktan sonra toplumda genel kabul gören İnce’nin ikinci tura kalmadan Cumhurbaşkanı olması için ilçe örgütünün aralıksız çalıştıklarını, Didimli gençlerin Muharrem İnce için uyarladıkları , Muzaffer Sarısözen’in derlediği İnce Giyerim İnce türküsünün de fenomen olduğunu ve çok beğenildiğini belirtti.
Tüm partililerini Aydın’da yapılacak buluşma için göreve çağıran Koçak: “4000 üyemiz var her üyemizin en az beş Didimliyi buluşmaya götürmesi için çabalamalarını istiyorum, Çünkü Türkiye’nin Umudu Muharrem İnce, Tamam demek İçin Aydın’a gideceğiz” dedi.

Cumhurba